Pracovní doba

pondělí 8-12 13-18
úterý 8-12
středa 8-12 13-16
čtvrtek 8-12 13-18:30*
pátek 8-14*

* Pracuje MUDr. Stanislav Široký
** Parodontologická poradna

Jak se k nám dostanete

Příjezd od Karlových Varů

Při vjezdu do Žlutic mineme benzínovou pumpu po levé ruce. Pojedeme stále po hlavní z kopce dolů. Na konci kopce projedeme křižovatkou stále rovně. Asi po 200 metrech od křižovatky mineme autobusovou zastávku nalevo a dalších 100 metrů od ní je odbočka doprava z hlavní silnice. Od hlavní silnice je oddělena živým plotem. Asi po 50 metrech jízdy po odbočení uvidíme na pravé straně žlutý dům Zdravotního střediska.

Příjezd od Toužimi

Po vjezdu do Žlutic pokračujeme po hlavní silnici, přejedeme přes vlakové koleje a dojedeme přes most ke křižovatce. Odbočíme doprava a po 100 metrech uvidíme po levé ruce budovu Zdravotního střediska. Dostaneme se k němu objetím dělícího živého plotu.


aktuální jízdní řády

Objednávky

Objednat a nebo změnit objednávku se můžete na telefonickém čísle +420 774 667 027 nebo emailem na zubniZlutice@gmail.com

Pravidla objednávání

Velmi si vážíme Vašeho času, který jste se rozhodli věnovat péči o své zuby a Vaší návštěvě v naší ordinaci. Proto Vám garantujeme, že vždy dokončíme Vaše ošetření a nenecháme Vás odejít s nedokončenou prací v ústech. Stejnou garanci ale poskytujeme klientovi, který byl objednán před Vámi. Proto i přes veškerou snahu nejsme občas schopni dodržet úplně přesně termín vašeho objednání. V těchto případech Vás prosíme o pochopení a trpělivost.


Pokud se nemůžete z jakéhokoliv důvodu na Vaši sjednanou návštěvu dostavit, naprosto to akceptujeme, pokud nám dáte vědět alespoň 24 hodin předem. Váš termín bude obsazen jiným klientem. Snažíme se tak zkrátit dlouhé objednací doby, které by nám mohly bránit v přijímání nových pacientů do péče. Pokud se ale na návštěvu nedostavíte bez omluvy anebo ji zrušíte až v den objednávky, budeme nuceni Vám návštěvu naúčtovat podle platného ceníku.

Mluvte s námi – zajímáte nás!!

Komunikaci mezi lékařem nebo dentální hygienistkou a pacientem považujeme za základní pilíř naší činnosti. Pokud se nedozvíme vše o vašich problémech, přáních či požadavcích, nemůžeme je přes veškerou snahu vyřešit nebo vyplnit. Prosím, dodržujte následující pravidla:

  • Ptejte se nás na vše, co považujete za nejasné nebo nesrozumitelné
  • Poskytněte nám všechny nutné informace. Bez nich nevíme, co Vás trápí a bolí, jaký postup si přejete zvolit.
  • Dodržujte pečlivě pokyny lékařky a dentální hygienistky – je to především ve Vašem zájmu.
  • Snažte se být upřímní, my se snažíme o totéž.
  • Sdělte nám Vaše problémy najednou.
  • Pokud jste s něčím nespokojeni, řekněte nám to. Každá pochvala nás velmi těší, ale jen kritika nás posune vpřed. To, o čem se nedozvíme, nemůžeme napravit!
  • Snažte se, stejně jako my, být dochvilní. Jen tak můžeme provést naplánovaný výkon bez omezení času pro ostatní objednané pacienty.
 
© 2013 MUDr. Hana Hnyková